OSTRZEŻENIE DLA KONSUMENTA - AILA  

PSAChinese 

Koniec z agencyjnymi oszustwami!

Nie daj się wpuścić w rolę ofiary nieuczciwych konsultantów imigracyjnych, występujących niekiedy pod szyldem “konsultanta imigracyjnego”. Konsultanci d/s imigracyjnych, notariusze i “agencje” nie mają prawa reprezentować Ciebie w procedurach imigracyjnych. Ludzie ci – w szczególności “załatwiacze” – wyzyskują imigrantów, zazwyczaj pochodzących z ich własnego środowiska etnicznego.

AGENCJA WEŹMIE TWOJE PIENIĄDZE – WRAZ Z MARZENIAMI!

Bardzo często osoby nie będące obywatelami dowiadują się, że nigdy nie otrzymają zielonej karty lub innych świadczeń wynikających z imigracji, gdyż nielegalnie podszywający się pod prawnika imigracyjnego pracownik “agencji’ zniszczył ich marzenia o lepszym jutrze.

RATUJ MARZENIA SWOJEJ RODZINY

Aby nie dać się nabić w butelkę, korzystaj ze zdrowego rozsądku! Ludzie niekiedy słyszą to, co bardzo chcą usłyszeć—bądź czujny! Jeśli obietnica brzmi jak bajka – to pewnie jest bajką. Gdy ktoś opowiada Ci o trzymanym w tajemnicy nowym przepisie imigracyjnym lub twierdzi, że ma wpływy lub chody w federalnym urzędzie lub instytucji – nie wierz w to. Korzystaj z prostych wskazówek poniżej.

DZIAŁAJ JUŻ, ABY UZYSKAĆ POMOC I ZAPOBIEC SZKODOM WYRZĄDZANYM PRZEZ NIE-FACHOWCÓW!

Jeśli należysz do osób wyzyskanych przez nieprofesjonalnego konsultanta, możesz podjąć działanie korzystne dla Ciebie, i skończyć z dalszymi szkodami wobec innych .

CHCEMY CI POMÓC!

Zasoby zawarte w tym portalu mają zadanie:

  • Pomóc imigrantom nie chcącym ‘dać się’ wyzyskać nieprofesjonalnym doradcom
  • Stanowić zaplecze dla osób oszukanych przez tzw. agencje
  • Zapewnić informacje i zasoby adwokatom pracującym z osobami poszkodowanymi, dla naprawienia skutków przestępstw konsultantów oszukańczo wypełniającymi rolę adwokata imigracyjnego
  • omóż imigrantom w znalezieniu kompetentnej i cenowo przystępnej pomocy prawnej